pages.newspapers.details.hero.available

Zicht op Steenwijk advertising options

Zicht op Steenwijk | Lokale krant

Zicht op Steenwijk

Want to advertise in Zicht op Steenwijk? This page gives you an overview of ad formats, campaign opportunities and rates.

22.000

Readers

€ 95

From price

MaDiWoDoVrZaZo

Appearance days

16×

times a year

Verspreidingsgebied

Waar Zicht op Steenwijk verschijnt

Familiebericht plaatsen in Zicht op Steenwijk?

Voor overlijdensberichten, geboortekaartjes en andere familieberichten gebruiken wij een aparte wizard. Wij begeleiden je stap voor stap en zorgen voor een respectvolle en correcte plaatsing.

Familiebericht plaatsen

pages.newspapers.details.rates-section.heading

pages.newspapers.details.rates-section.subheading

Not sure which format to choose?

Large 2

1/1 pagina

260 x 390 mm

A full page that is entirely yours. Essential when you want to dominate.

possible as of

€ 450,- excluding VAT

1/2 pagina

128 x 390 mm

Half a page, always a strong choice. Broad reach at a fair price.

possible as of

€ 275,- excluding VAT

Medium 2

most popular

1/4 pagina

128 x 181 mm

The quarter page, our most popular size. Good visibility at a sharp price.

possible as of

€ 165,- excluding VAT

1/8 pagina

128 x 88 mm

The eighth page. A popular entry size with a good price and visibility.

possible as of

€ 95,- excluding VAT

In 5 stappen je Zicht op Steenwijk advertentie plaatsen

Het plaatsen van een advertentie werkt bij ons heel eenvoudig:

  1. Kies een pagina

    Selecteer op welke pagina je de advertentie wilt plaatsen. Elke pagina heeft eigen tarieven.

  2. Bepaal het formaat

    Van een compacte advertentie tot een volledige pagina, passend bij je budget.

  3. Selecteer de plaatsingsdatum

    Kies een beschikbare datum in de kalender en zie direct de kosten.

  4. Upload of laat ontwerpen

    Lever je eigen ontwerp aan of laat onze vormgevers iets passends maken.

  5. Rond je bestelling af

    Controleer de gegevens, reken veilig online af en wij zorgen voor plaatsing op de afgesproken datum.

Frequently Asked Questions

Frequently asked questions about our services